• Головна
  • До уваги тернопільських батьків
08:17, 19 квітня 2011 р.

До уваги тернопільських батьків

Європейська комісія попереджає, що все більша кількість дітей в Європі користуються соціальними мережами, не знаючи при цьому про ризики розкриття приватної інформації.

Про зростання популярності соціальних мереж серед дітей свідчать опубліковані дані опитування 25 тисяч дітей у 25 країнах-членах ЄС.

Згідно з результатами дослідження, 38% дітей віком 9-12 років і 77% дітей віком 13-16 років мають профайли у соціальних мережах, таких як Facebook, Hyves, Tuenti, Nasza-Klasa SchuelerVZ, Hi5, Iwiw або Myvip.

При цьому, чверть опитаних дітей, які користуються соціальними мережами, зазначили, що їх профайли є відкритими для всіх користувачів.

При цьому одна п'ята тих, чиї профайли є відкритими, повідомили, що в них містяться домашні адреси і телефони.

У зв'язку з опублікованими даними, віце-президент Єврокомісії, відповідальна за цифровий порядок дня, Нєєлі Крус (Neelie Kroes) закликала усі соціальні мережі "негайно" змінити регулювання профайлів неповнолітніх з тим, щоб вони за умовчанням були недоступні при пошуку в пошукових системах, а також для осіб, які не входять у коло друзів.

Деякі соціальні мережі, серед яких, зокрема, Facebook і MySpace, у 2009 році підписали Хартію доброчесної поведінки, в якій узяли на себе зобов'язання забезпечити безпеку неповнолітніх.

Проте, за даними Комісії, деякі соціальні мережі, що є популярними серед дітей, не приєдналися до цієї Хартії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...