• Головна
  • За доведення тернопільського МШЕДу до банкрутства відкрито кримінальне провадження
10:05, 28 березня 2014 р.

За доведення тернопільського МШЕДу до банкрутства відкрито кримінальне провадження

Прокуратура відреагувала на незаконні дії керівництва комунального підприємства та посадовців міської ради

Прокуратура перевірила факти, викладені у публікаціях місцевих ЗМІ та зверненнях громадських організацій щодо низки порушень у діяльності керівництва комунального підприємства ТМШЕД та посадовців Тернопільської міської ради.

Прокуратурою скасовано постанову слідчого міліції про закриття кримінального провадження за фактом зловживання службовими становищем посадовими особами одного з управлінь Тернопільської міськради при здійсненні закупівель робіт і послуг щодо прибирання вулиць міста .

Водночас, 26 березня 2014 року розпочато кримінальне провадження за статтею 219 Кримінального кодексу України за фактом доведення комунального підприємства «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» до банкрутства.

Також прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом невиплати 127 тисяч гривень заробітної плати керівником комунального підприємства «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» працівникам та перевіряються інші факти його протиправної діяльності, повідомили в обласній прокуратурі.

#МШЕД

Коментарі

Оголошення
live comments feed...