• Головна
  • Тернополяни скаржаться, що інтернет-провайдер самовільно встановив обладнання на даху будинку
11:20, 28 березня 2014 р.

Тернополяни скаржаться, що інтернет-провайдер самовільно встановив обладнання на даху будинку

Жителі будинку № 2 по вулиці Над Ставом виявили на даху обладнання, яке самовільно встановив інтернет-провайдер «Ter Net». Згідно з листом-відповіддю міської ради договору між провайдером та містом на встановлення обладнання немає.

Окрім того, вищезгадане обладнання самовільно підключене до аварійної електромережі будинку. Це означає, що оплату за витрачену електроенергію здійснюють жителі будинку. “Ter Net” не звертає уваги на дзвінки та зауваження жителів.

Діяльність усіх провайдерів у Тернополі контролює комунальне підприємство «Тернопіль Інтеравія». Про це 0352 повідомили у ЖЕКу. Як розповів директор ПП "Східний масив" Михайло Дереворіз, керівнику «Тернопіль Інтеравія» вчора, 27 березня, розповіли про зазначену проблему. Тож зі свого боку він взяв це питання на контроль, перевірив інформацію і підтвердив, що в даному будинку «Ter Net» не мав право здійснювати такі роботи, тому що в договорі такого пункту не написано. Далі комунальне підприємство «Тернопіль Інтеравія» буде приймати рішення, мабуть, про демонтаж самовільно встановленого обладнання. 

#Тернополяни #інтернет-провайдер #самовільно #обладнання #на даху будинку

Коментарі

Оголошення
live comments feed...