Тернополянку судили за невиплату зарплати

У "Катехизмових правдах" серед переліку гріхів є "Гріхи, що кличуть про помсту до неба". Їх чотири. - умисне людиновбивство, содомський гріх, скривдження убогих, вдів та сиріт, а ще - "задержання заробітної заплатні".

На жаль, не всі, від кого залежить вчасна виплата зароблених грошей, знають, що затримка зарплати такий же гріх, як вбивство. А що ж робити людям, котрі не отримують заробленого? Адже у більшості з них - сім'ї, діти, життєві потреби.

Нещодавно суд розглядав справу директора приватного підприємства пані С. Півроку - з травня по жовтень 2010 р. - 9 працівників її підприємства не отримували зароблених грошей. Заборгованість по зарплаті сягнула 20 тис. 600 грн. Як виявилося, кошти на виплату зарплатні насправді були, але пані С. умисно, без усяких підстав не виплачувала людям зароблене.

Як повідомляєпрес-служба прокуратури Тернопільської області, на рахунки і в касу підприємства надійшло 21,272 тис. грн., які за вказівкою директора спрямовувались на сплату платежів, податків та видатків. Усупереч вимог закону “Про оплату праці”, очільник підприємства не вважала за потрібне виплатити зарплата працівникам у першочерговому порядку. Стосовно дирекрора порушили кримінальну справу.

Тепер, директору належить виплатити ще 8 тис. 500 грн. штрафу, а працювати на керівних посадах вона не зможе ще рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі