• Головна
  • Сьогодні офіційно представили нового прокурора Тернопільщини
16:10, 31 березня 2014 р.

Сьогодні офіційно представили нового прокурора Тернопільщини

Сьогодні, 31 березня 2014 року, заступник Генерального прокурора України Микола Банчук офіційно представив колективу прокуратури новопризначеного прокурора Тернопільської області Юрія Гулкевича.

Звертаючись до новопризначеного прокурора області, Микола Банчук  наголосив, що колегія Генеральної прокуратури  України сьогодні очікує від прокурора Тернопільської області вжиття невідкладних заходів щодо виправлення становища в регіоні.

 Боротьба з корупцією, забезпечення  конституційних прав громадян, є одним з головних завдань,  які стоять сьогодні перед органами прокуратури.

У свою чергу, новий прокурор області  Юрій Гулкевич сказав, що усвідомлює всю відповідальність, яку покладено на нього як керівника наглядового відомства та наголосив, що кожен працівник прокуратури Тернопільщини докладатиме всіх зусиль для виконання покладених на органи прокуратури завдань, утвердження законності та верховенства права у регіоні. « Основним приорітетом є відновлення довіри до органів прокуратури і цьому може передувати лише наявність конкретних результатів нашої роботи «

Додатково:

Юрій Гулкевич в органах прокуратури працює майже 15 років. Пройшов шлях від помічника прокурора до керівника прокуратури Тернопільської області. До цього призначення Юрій Дмитрович обіймав посаду прокурора Бучацького району, першого заступника прокурора області.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прокурор #Тернопільщини

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...