І знову про прапор до Дня Перемоги в Тернополі

Офіційне повідомлення на сайті Верховної Ради України

http://portal.rada.gov.ua/rada/control/uk/publish/category/main_left?cat_id=33440

Нижче наводимо його повністю.

21.04.2011 17:29

версія для друку
Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років" (щодо порядку офіційного використання копій Прапора Перемоги)
(Інформаційне управління)

Законом встановлено, що Прапор Перемоги є символом перемоги радянського народу та його армії і флоту над фашистською Німеччиною у роки Великої Вітчизняної війни та розширено основні форми увічнення Перемоги та подвигу народу-переможця шляхом офіційного використання копій Прапора Перемоги під час урочистих заходів, присвячених Дню Перемоги.

Зокрема, згідно із законом, "зовнішній вигляд копій Прапора Перемоги має відповідати вигляду штурмового прапору 150-ої ордена Кутузова II ступеня Ідрицької стрілецької дивізії".

Відповідний законопроект зареєстровано за №8157.

Як ми вже повідомляли ( http://www.0352.com.ua/news/48829, http://www.0352.com.ua/news/50735 ), раніше депутати Тернопільської міської ради прийняли рішення не використовувати червоних прапорів під час офіційних святкувань Дня Перемоги.

Сьогодні міський голова Тернополя Сергій Надал, коментуючи ситуацію, що склалася, зауважив тележурналістам, що до 9 травня сесія міської ради скликатися не буде, і коштів на виготовлення копій Прапора Перемоги в міському бюджеті не закладено.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі