• Головна
  • Вибух у Зарудді: 2 травмовано, 17 відселено... Фото вражаючі
09:51, 23 квітня 2011 р.

Вибух у Зарудді: 2 травмовано, 17 відселено... Фото вражаючі

Як раніше повідомлялося ( http://www.0352.com.ua/news/51219), 21 квітня близько шостої години ранку, стався вибух побутового газу у житловому будинку, що знаходиться в селі Заруддя Зборівського району. На місце події одразу було направлено всі оперативні служби району. Як з’ясувалось, внаслідок вибуху пошкоджено будівлю, віконні рами та двері у всіх квартирах. В епіцентрі вибуху зруйновано панельне перекриття та травмовано двох чоловіків 1963 року та 1982 року народження мешканців цього будинку, котрі на даний момент перебувають у лікарні. Зі слів свідків стало відомо, що вибух був настільки потужний, що його чули за 3 кілометри від епіцентру. На місці події працювали рятувальники МНС, слідчо-оперативна група міліції, газовики та керівництво району.

Проведено засідання районної комісію з питань ТЕБ та НС у роботі якої взяв участь начальник Управління МНС в області Євген Лукавий. На комісії визначено основні заходи з ліквідації надзвичайної події та прийнято рішення про відселення жильців із пошкодженого будинку. За рішенням комісії з будинку відселено 17 чоловік. Причини вибуху встановлюються.

Інформацію надано прес-службою УМНС України в Тернопільській області.

Вибух у Зарудді: 2 травмовано, 17 відселено... Фото вражаючі, фото-1
Вибух у Зарудді: 2 травмовано, 17 відселено... Фото вражаючі, фото-2
Вибух у Зарудді: 2 травмовано, 17 відселено... Фото вражаючі, фото-3
Вибух у Зарудді: 2 травмовано, 17 відселено... Фото вражаючі, фото-4
Вибух у Зарудді: 2 травмовано, 17 відселено... Фото вражаючі, фото-5
Вибух у Зарудді: 2 травмовано, 17 відселено... Фото вражаючі, фото-6
Вибух у Зарудді: 2 травмовано, 17 відселено... Фото вражаючі, фото-7
Вибух у Зарудді: 2 травмовано, 17 відселено... Фото вражаючі, фото-8
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Остаточний тариф на електроенергію з 1 червня назвали, така ціна буде наступні 5 місяців: кому доведеться платити більше
Оголошення
live comments feed...