• Головна
  • На Тернопільщині знову підняли питання добудови перинатального центру
21:00, 11 квітня 2014 р.

На Тернопільщині знову підняли питання добудови перинатального центру

Добудову перинатального центру “Мати і дитина” Олег Сиротюк взяв під особистий контроль.

“Питання продовження та завершення реконструкції перинатального центру "Мати і дитина" я візьму під особистий контроль і обіцяю найближчим часом провести ряд зустрічей на рівні центральних органів виконавчої влади та підняти питання добудови вашого закладу", - про це під час робочої поїздки до перинатального центру заявив голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк.

Головний лікар медзакладу Віктор Куценко показав керівнику краю, що вже зроблено і що ще потрібно доробити. Він повідомив, що сьогодні перинатальний центр “Мати і дитина” - єдиний в області заклад, який надає багатопрофільну допомогу матерям та дитячому населенню Тернопільщини.

"Завдяки кваліфікованій допомозі, знижується рівень інвалідності серед дітей та матерів, знижується материнська та малюкова смертність. Половина передчасних пологів в нашій області проведена саме в перинатальному центрі “Мати і дитина", - розповів Віктор Куценко.

У 2013 році в перинатальному центрі “Мати і дитина” народилося 2324 дитини, а за три місяці 2014-го - 542 малюків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#перинатальний центр #Тернопільщина #добудова
ТОП новини
"ТЦК шукають цих чоловіків з перевірками, з 1 вересня призвуть людей із 7-ма ознаками": їх мобілізують першочергово
"ТЦК хоче масово призвати цю категорію чоловіків, з 1 вересня їх першочергово мобілізують": посилена мобілізація, повістки
Ззовні - палац, а всередині - радянська адмінбудівля: на Тернопільщині є унікальний "діснеївський" замок
Град і жахливі шквали наваляться на міста України прямо в неділю, несамовита злива затопить усе: де вдарять дощ і гроза?
Оголошення