Тернопільську делегацію «Нашої України» не пустили до Києва

Делегацію Тернопільської «Нашої України» не пускають до Києва на з’їзд. Про це повідомив голова обласної організації партії Петро Мандзій. Він розповів, що в ніч з 26 на 27 квітня на виїзді з Тернополя на посту ДАІ був зупинений автобус із 46 делегатами, які прямували на з’їзд до Києва. Серед делегатів було 4 депутати обласної ради на 10 депутатів районних рад.

«Міліціонери завели водія автобуса у приміщення посту ДАІ і утримували там протягом 30 хвилин, залякуючи його. Паралельно з цим власника транспортної фірми, яка здійснювала перевезення, о 1 годині ночі викликали до керівництва району «для профілактичної бесіди. Більше того, вже сьогодні зранку його викликають в ОДПА для продовження бесіди», - розповів Мандзій.

Після втручання депутатів обласної ради представники ДАІ випустили водія, однак той під впливом тиску міліції їхати далі відмовився.

«Частина делегатів все-таки добереться на з’їзд іншими видами транспорту, однак основна частина Тернопільської делегації через перешкоджання міліції не зможе взяти участь у з’їзді», - додав голова обласної «Нашої України».

Подібна ситуація трапилася з Чернівецькою делегацією. Автобус на Театральній площі міста перед виїздом затримали представники ДАІ на півтори години, а згодом заборонили їхати взагалі.

"Наша Україна"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі