• Головна
  • Тернопільська міліція пояснює затримання автобуса з опозицією системною роботою
11:29, 27 квітня 2011 р.

Тернопільська міліція пояснює затримання автобуса з опозицією системною роботою

Як повідомлялося, делегація Тернопільської «Нашої України» не могла виїхати до Києва на з’їзд ( http://www.0352.com.ua/news/51601 )

Причиною зупинки автобуса із делегацією Тернопільської «Нашої України», яка прямувала до Києва на з’їзд, у міліції називають перевірку всіх пасажирських автобусів у нічний час. Про це повідомив кореспонденту Тижня начальник прес-служби УМВС України в Тернопільській області Петро Колісник.

«Наказом МВС та Міністерства транспорту та зв’язку України від 10 січня 2006 року заборонені пасажирські перевезення з 22 до 6 години, окрім рейсового транспорту і водіям, автобуси яких обладнані спеціальними пристроями контролю часу роботи водіїв. З’ясувавши це все, автобус був відпущений», – зазначив Колісник.

За його словами, такі перевірки в нічний час міліція проводить постійно.

Окрім цього, він зазначає, що не знає, чому водій відмовився везти делегацію далі, проте жодного тиску на водія з боку працівників ДАІ не було.

«Це ви питайте у водія, ніякого тиску на водія не було», – додав він.

Як повідомлялося раніше, голова обласної організації партії Петро Мандзій заявив, в ніч з 26 на 27 квітня на виїзді з Тернополя на посту ДАІ був зупинений автобус із 46 делегатами, які прямували на з’їзд до Києва. Після втручання депутатів обласної ради представники ДАІ випустили водія, однак той під впливом тиску міліції їхати далі відмовився.

27 квітня, партія «Наша Україна» планує провести свій з’їзд під стінами Верховної Ради.

А ввечері 14 опозиційних партій проведуть свою акцію проти «харківських угод» із Росією у столичному парку Шевченка.

Водночас, активісти мережі громадської дії «Опір» заявляють про те, що представники влади перешкоджають їм у проведенні акції протесту під Адміністрацією Президента.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
В Україну повертається зима і сніг, потужна гроза і град вдарять в регіонах: пре дощ і злива, прогноз налякав самих експертів
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Оголошення
live comments feed...