Міський голова пишається медиками

Бригада лікарів Тернопільської комунальній лікарні швидкої допомоги, котрі успішно провели складну операцію (пришили пацієнту ампутовану руку - див. http://www.0352.com.ua/news/50977 ), відчула увагу міської влади.

Пацієнт, котрому після нещасного випадку лікарі пришили руку, на шостий день був виписаний із стаціонару,  проте  його лікування ще триватиме до повного  відновлення  функцій кінцівки.

Як правило, у таких випадках працюють  декілька бригад лікарів, а в лікарні швидкої допомоги із завданням успішно справилася одна. Хірурги працювали із спеціальним мікрохірургічним інструментарієм і показали усі свою майстерність протягом 4,5 год. - стільки тривала операція.

З подякою до медиків завітав сьогодні міський голова С.Надал.  Він запевнив,  що сповнений почуття гордості за висококласних  тернопольських лікарів, котрі здатні проводити такі операції. Медики, котрі здійснили унікальну для міста операцію,  нагороджені грамотами та цінними подарунками (годинниками).

С.Надал зауважив, що фінансування медицини та забезпечення сучасним обладнанням наразі недостатнє, адже цього року медицична галузь міста недоотримала 8 мільйонів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі