З сьогоднішнього дня газ подорожчав майже вдвічі

Від сьогодні роздрібні тарифи на газ для населення зростають на 40%.

Таким є рішення уряду з огляду на вимоги МВФ щодо приведення газових цін до економічно обґрунтованого рівня, передає Радіо Свобода.

Цього рівня Кабінет міністрів сподівається досягти протягом трьох років, поетапно підвищуючи ціну. Вона зростатиме раз на рік – з 1 травня 2015 року ще на 40%, з 1 травня 2016 і 2017 років – по 20%.

Національна комісія, що здійснює регулювання в сфері енергетики (НКРЕ), вирішила збільшити ціну газу для населення більш як у півтора рази. Це рішення оприлюднене 3 квітня на сайті НКРЕ.

30 квітня МВФ ухвалив рішення про виділення Україні кредиту на суму 17 мільярдів доларів, 3,2 мільярда з яких Київ отримає негайно, пише .

Росія заявляє про підвищення ціни газу для України в другому кварталі 2014 року до 485 доларів за тисячу кубометрів. Україна наполягає на збереженні ціни першого кварталу (268,5 долара) і готова звернутися до Стокгольмського арбітражного суду з цього питання. 2 травня у Варшаві відбудеться тристороння зустріч з участю українських, російських і європейських чиновників для узгодження спірних питань.

 

Україна газ ціна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі