У Тернополі капремонту дороги на Дальній пляж не буде через брак коштів

Вулицю Гайову не ремонтуватимуть далі, оскільки на ділянку від моста до об’їзної необхідно 40 млн грн, а таких коштів в міському бюджеті немає. Бракує грошей і на капремонт вул. Чумацької, яка веде на Дальній пляж і помережена ямами.

Про це в радіоефірі розповів заступник міського голови з питань ЖКГ Владислав Стемковський.

«40 млн грн – це у 2 рази більше, ніж ми маємо коштів на всі капітальні видатки. Тому про продовження капремонту на Гайовій мову не ведемо. Цього року на цій вулиці буде лише ще раз встелено асфальт на відремонтованій ділянці, інакше там знову зруйнується дорожнє покриття. Також ми подали документи до Києва, оскільки без субвенції з держбюджету не осилимо провести ремонт Гайової до об’їзної. Але зважаючи на фінансову ситуацію в державі, навряд чи можна сподіватися на те, що в найближчі роки ця ділянка буде капітально відремонтована», – зазначив чиновник.

Також Владислав Стемковський засмутив тернополянина з вул. Чумацької, який поскаржився на величезні ями на дорозі, де люди нищать свої автомобілі, їдучи на дальній пляж.

«Дорогу зробили лише до «Хутора», причому ремонтували дорогу напередодні приїзду Колеснікова, який обідав у «Хуторі». А далі – все в ямах», – наголосив тернополянин.

У відповідь Стемковський сказав, що вул. Чумацька не є пріоритетною для капремонту. Найбільше, що їй світить цього року – ямковий ремонт.

Слід зазначити, що через численні ями таксисти відмовляються їхати на Дальній пляж або вимагають за проїзд ділянкою від «Хутора» до пляжу підвищену плату.

Гайова пляж Стемковський дороги
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі