Депутати виділили 150 тис. на обладнання для перинатального центру «Мати і дитина»

150 тисяч гривень будуть спрямовані для закупівлі компресорів для дихальної апаратури, яка використовується у відділенні інтенсивної терапії новонароджених. Про термінові допомогу центру звернулися медики до голови обласної ради Василя Хомінця.

«Щорічно у відділенні інтенсивної терапії новонароджених отримує медичну допомогу до 200 діток, включаючи недоношених з екстремально низькою масою тіла при народженні, – йдеться у листі. – До 80% таких новонароджених вимагають апаратної дихальної підтримки. Належна ефективна робота дихальної апаратури забезпечується роботою 4 компресорів. На сьогодні усі компресори, що працюють у відділенні, вичерпали свій гарантійний ресурс. З огляду на це виникає загроза щодо забезпечення респіраторної підтримки новонароджених. Відсутність умов щодо надання необхідної допомоги при проведенні інтенсивної терапії може призвести до значної загибелі дітей».

Депутати обласної ради підтримали звернення медиків і виділили з обласного бюджету кошти. 150 тисяч будуть використані для придбання двох нових компресорів.

Тернопільська облрада гроші перинатальний центр апаратура
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі