ФК «Тернопіль» і «Нива» решту матчів проведуть при порожніх трибунах?

Міністерство внутрішніх справ звернулося  до Федерації футболу України, Прем’єр-ліги та Професіональної футбольної ліги із клопотанням щодо проведення решти футбольних матчів сезону 2013-2014 років у робочий час в будні дні та без присутності глядачів.

Відповідне звернення розміщено сьогодні на офіційному сайті МВС:

"На сьогодні в державі склалася несприятлива обстановка для проведення футбольних матчів. Це яскраво ілюструють останні резонансні події, якими супроводжувалися футбольні матчі 27 квітня в Харкові та 2 травня в Одесі.

У зв’язку із цим МВС було вимушене звернутися до Федерації футболу України, Прем’єр-ліги та Професіональної футбольної ліги із клопотанням щодо проведення решти футбольних матчів сезону 2013-2014 років у робочий час в будні дні та без присутності глядачів.

Крім того, із міркувань безпеки, футбольні матчі, проведення яких було заплановано на території Донецької, Луганської, Одеської та Харківської областей, запропоновано перенести до інших регіонів.

МВС із розумінням ставиться до прагнення футбольної спільноти зберегти в цілісності національну першість. Водночас звертаємося до організаторів футбольних матчів та футбольних уболівальників з проханням поставитися із розумінням до цих вимушених заходів, адже життя та здоров’я людини є найвищою цінністю Української держави".

Тепер все залежатиме від кінцевого рішення футбольних функціонерів України.

Якщо вони погодяться з позицією міліції, ФК "Тернопіль" два матчі, які мав провести в Донецьку та Макіїівці, проведе на нейтральному полі, а "Ниві" не доведеться уже 11 травня їхати аж до Харкова.

футбол ФК "Тернопіль" "Нива" трибуни
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі