Сьогодні сотні тернопільських пенсіонерів відстоювали свої права пільгового перевезення в маршрутках (ВІДЕО)

Сьогодні в Українському домі “Перемога” на заплановані громадські слухання щодо пільгових перевезень зібралися сотні пенсіонерів, серед них люди з інвалідністю різних категорій.

На захід прийшли також перевізники та представники міської ради. Перевізники перед людьми зі сцени так і не виступили. Натомість зі сцени звучали звинувачення до водіїв маршруток, перевізників та представників влади.

“Перевізники напередодні вихідних днів буквально після обіду, в четвер, проінформували міського голову про те, що в них є проблеми щодо утримання своїх автобусів і з понеділка відмовляють пільговикам, залишають лише 7 пільгових категорій, – зазначив начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку Ігор Мединський. За його словами, після цього Володимир Камінський зібрав усіх перевізників і сказав негайно відмінити те, що перевізники прийняли.

Як заявив секретар Тернопільської міської ради Ігор Турський, міська рада на боці народу і категорично проти відмінення пільг для пенсіонерів по проїзду. Натомість перевізники стверджують, що мають право відмінити дані пільги і так  планують продовжувати роботу.   

За словами представника товариства «АТК «Еталон» Анатолія Танчука, вищезазначені дії з боку перевізників зумовлені подорожчанням паливо-мастильних матеріалів та запчастин, які необхідно регулярно міняти. А вартість запчастин залежить від курсу долара. Відповідно перевізники не можуть не переглянути цінову політику на перевезення.

На громадських слуханнях влада, перевізники і люди не змогли знайти компроміс і прийняти якесь конкретне рішення. Як повідомляє прес-служба міської ради, планується проведення другого етапу обговорення.

Тернопіль маршрутки пільговики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі