Тернопіль розширюватиме свою територію

Нещодавно відбулася зустріч начальника управління архітектури, містобудування та кадастру Василя Бесаги з представниками місцевих мас-медіа.

Розповідаючи про актуальні питання у сфері містобудування та архітектури, головний архітектор міста зауважив, що, завдяки розробці та затвердженню містобудівної документації, за останні роки вдалося в основному впорядкувати систему забудови у Тернополі. На сьогодні продовжується доопрацювання ряду питань. Вагомим досягненням є затверджені Генеральний план та План зонування міста.

Василь Бесага, зауважив, що кожна ділянка у Тернополі тепер має своє функціональне земельне призначення, завдяки чому унормовано забудову міста. Розроблено також історико-архітектурний опорний план центральної частини Тернополя, триває розробка і освоєння нових територій, пише .

На даний час архітектори працюють над схемою детального плану забудови у Кутківцях. За словами Василя Бесаги, найближчим часом її буде представлено на розгляд громади, представники якої матимуть змогу надати свої пропозиції. За попередніми даними ця територія включатиме житлову, громадську та рекреаційні зони.

Наступним напрямком роботи управління містобудування та архітектури буде мікрорайон "Пронятин".Дані проекти наразі перебувають на стадії розробки і вони обов'язково будуть представлені на громадське обговорення, - запевнив Василь Бесага.

Тернопіль розбудова нові території
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі