Сьогодні в парку Слави шукали міну

День Перемоги у тернопільському Парку слави наразі проходить без сутичок.

За словами головного міліціонера області Василя Облещука, у Парку слави зараз є понад 400 правоохоронців. Також є бійці спецпідрозділу "Сокіл". Усі вони перебувають в парку, аби охороняти громадський спокій. Вони, зокрема. можуть зупиняти людей і запитувати їх про мету перебування у парку 9 травня вранці, пише .

Крім того, вранці спецпрацівники, як каже пан Облещук, ретельно перевірили парк - замінувань не знайшли. Відтак дзвінки про замінування будть сприймати як провокації. 

Партійної чи будь-якої іншої символіки у парку наш кореспондент наразі не бачив.

О 10.30 квіти до вічного вогню поклали афганці. Також прибуло троє ветеранів - одному 90 років, двом іншим - 80 з лишком. Свободівців та інших партійців і дотичних організацій немає.

- Сьогоднішній день для мене - великий день. Це - День перемоги, - розповідає кореспонденту 88-річний Володимир Котлярчук. - Сьогодні я згадую війну і радію, що залишився живим. Я воював на Другому Прибалтійському фронті. Сюди на 9 травня я приходжу щороку.

Ветеран додав, що на війну пішов у 44-му, і що був поранений. А після Перемоги пішов сліжити у органи внутрішніх справ, де дослужився до полковника. Георгіївську стрічку пан Котлярчук вважає символом Перемоги. Попри очікування, представників влади міста та області на заході не було. Фіналом вшанування загиблих у Великій Вітчизняний стало покладання квітів до Пагорба слави місцевою ветеранською організацією. Її представників прийшло близько десяти. Більшість - жінки похилого віку.

Тернопіль парк Слави міна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі