Тернополянин став музикантом, щоб підкорити серце коханої

Сьогодні не часто зустрінеш людину, яка б полюбляла слухати класику. Вчені в один голос заявляють про цілющі властивості цього жанру, мовляв, така музика лікує душу й тіло.

Якщо коротко, то у давнину відомий математик та філософ Піфагор вивів ноти  за допомогою математичних формул. За дослідженнями вченого, кожна нота має свою цифру, яка обчислюється складними формулами. Відтак, музику прийнято вважати «універсальною математикою», що несе у собі точний інформаційний зміст та спрямовується у конкретну дію.

Молодий тернопільський музикант Станіслав Горохівський грає на фортепіано лише три роки. Не маючи музичної освіти та незважаючи на короткий термін творчої діяльності, уже встиг  випустити дебютний альбом.

-  Засвоював мистецтво гри на інструменті самотужки, – каже хлопець, - Композиції писав протягом двох років. У 2014 вийшов мій альбом “With love in heart”. Те, що запис розтягнувся аж на два роки ніяк не вплинуло на його наповнення. Мені подобається музика епохи романтизму та класицизму, тому деякі композиції в цьому стилі. Свою музику я б відніс до нео класики. Мене надихали твори  італійського композитора Людовика Ейнавді та львівського композитора Єгора Грушина. Незважаючи на те, що класика у нас не популяризується, для мене цей стиль – еталон. Благородною музикою захоплююсь з вісімнадцяти років. Одного разу зустрів дівчину, яка дуже гарно грала на фортепіано. Мене так захопила її гра, що я вирішив якось справити на неї враження. Так і розпочалась музична творчість. Відтоді моя любов помножилась на два.

- Ще на початку музичної діяльності композитор Єгор Грушин позитивно відгукувався про мої твори. За словами музиканта, маю хороші перспективи. Скажу відверто, не ставив перед собою мету зробити альбом комерційним. Ця музика лине від серця, тому хотілось поділитись нею з усіма. Наразі, реліз опублікований у соцмережах, він є вільним для прослуховування та завантаження. Щодо моїх музичних вподобань, хотів би відзначити тернопільську піаністку Діану Чубак. Я вважаю її однією з найкращих музикантів в місті. Слухати твори великих музикантів у її виконанні – велике задоволення!, - повідомляє 

 

Тернополянин музикант кохана
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі