Які тролейбуси можуть замінити маршрутки, якщо перевізники вже завтра почнуть страйк?

Як ми повідомляли, в середу в Тернополі можуть зупинитися маршрутки. Цього не станеться лише у випадку, якщо міська влада піде назустріч приватним перевізникам. Вони вимагають дозволити їм брати гроші з пенсіонерів за проїзд, бо через подорожчання пального, мовляв, їм стало невигідно випускати свої автобуси на маршрути.

Навіть якщо до страйку долучать лише частину автопарку, то насамперед без обслуговування можуть залишитись пасажири тих автобусів, які в більшій чи меншій мірі дублюють тролейбусні маршрути або проходять під контактною мережею, йдеться на сторінці

Пропонуємо ознайомитися з тролейбусним "еквівалентом" тих маршруток, які найімовірніше не виїдуть під час страйку перевізників.

Маршрутка №1. Майже повністю відповідає тролейбусу №1. Їздить часто.

Маршрутка №13. Подібна до тролейбуса №10 (не їде на вул. Симоненка і до автовокзалу). Їздить часто.

Маршрутка №14. Від вул. Л. Українки до Центрального ринку можна доїхати тролейбусом №5 (але тільки до 17:00, пізніше - через центр).

Маршрутка №15. Від просп. С. Бандери до вул. Кривоноса можна доїхати тролейбусом №1. Від вул. Миру в центр міста можна доїхати тролейбусом №5 (після 17:00). Тролейбус №1 їздить часто, №5 їздить рідко.

Маршрутка №18. Від "Аляски" до Газопроводу можна доїхати тролейбусом №8. Їде через центр міста, а не через "Східний". Їздить рідко.

Маршрутка №22. Майже повністю відповідає тролейбусу №3 (не їде до ТРЦ "Подоляни"). До Центрального ринку їде тільки до 17:00, пізніше - тільки до філармонії. Також до Центрального ринку, аналогічно тролейбусу №3, їде тролейбус №8. Звідти прямує до Газопрооду. Їздять рідко. №8 - тільки у будні (але на випадок страйку можуть пустити й у вихідні).

Маршрутка №36. Від вул. Корольова до Центрального ринку і у зворотньому напрямку можна доїхати тролейбусом №9 (але тільки до 17:00, пізніше - тільки до філармонії). В обидві сторони їде через залізничний вокзал, в напрямку вул. Корольова - через вул. Київську. Їздить рідко.

Маршрутка №30. Сполучення вул. Корольова із залізничним вокзалом забезпечує тролейбус №9 (їздить рідко). Щоб доїхати до психлікарні, доведеться у центрі пересісти у тролейбус №11 або №2 (їздять часто).

Увага! Рух тих тролейбусів, які їздять рідко, можна звірити на сайті .

тролейбуси маршрутки перевізники страйк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі