Транспортний колапс: у Тернополі зранку перестали їздити маршрутки

Перевізники о 7 ранку зупинили всі маршрутки Тернополя.

Хоча ще вчора представник перевізників директор “НАЗАР-ТРАНС” Іван Миськів запевнив, що це станеться після того, як всі тернополяни попадуть на роботу. Тобто з 10 години ранку.

Сьогодні зрану в дощову погоду у Тернополі наступив майже транспоротний колапс. По місту їздить тільки електротранспорт та декілька соціальних маршруток, пише Люди масово запізнюються на роботу, молодь на пари. Як розповідає один з студентів, поїхати від 6 магазину просто не можливо. Пересадками з 10 тролейбусу на 11.

“В підсумку спізнився на пару. Настрій просто чудовий. Не передякувати просто водіям”, – каже він.

Нагадаємо, перевізники Тернополя звернулись до міської ради щодо скасування безкоштовного проїзду для пільговиків у міських маршрутних таксі. Але вчора на виконавчому комітеті міської не прийняли це рішення.

Проте переглянути наявніть транспорту на потрібному маршруті тернопояни не зможуть – сайт міської ради detransport.te.ua не працює – з’являється повідомлення, що ведуться технічні роботи.

Пропонуємо ще раз ознайомитися з тролейбусним “еквівалентом” тих маршруток, які не виїхали під час страйку перевізників.

Маршрутка №1. Майже повністю відповідає тролейбусу №1. Їздить часто.

Маршрутка №13. Подібна до тролейбуса №10 (не їде на вул. Симоненка і до автовокзалу). Їздить часто.

Маршрутка №14. Від вул. Л. Українки до Центрального ринку можна доїхати тролейбусом №5 (але тільки до 17:00, пізніше – через центр).

Маршрутка №15. Від просп. С. Бандери до вул. Кривоноса можна доїхати тролейбусом №1. Від вул. Миру в центр міста можна доїхати тролейбусом №5 (після 17:00). Тролейбус №1 їздить часто, №5 їздить рідко.

Маршрутка №18. Від “Аляски” до Газопроводу можна доїхати тролейбусом №8. Їде через центр міста, а не через “Східний”. Їздить рідко.

Маршрутка №22. Майже повністю відповідає тролейбусу №3 (не їде до ТРЦ “Подоляни”). До Центрального ринку їде тільки до 17:00, пізніше – тільки до філармонії. Також до Центрального ринку, аналогічно тролейбусу №3, їде тролейбус №8. Звідти прямує до Газопрооду. Їздять рідко. №8 – тільки у будні (але на випадок страйку можуть пустити й у вихідні).

Маршрутка №36. Від вул. Корольова до Центрального ринку і у зворотньому напрямку можна доїхати тролейбусом №9 (але тільки до 17:00, пізніше – тільки до філармонії). В обидві сторони їде через залізничний вокзал, в напрямку вул. Корольова – через вул. Київську. Їздить рідко.

Маршрутка №30. Сполучення вул. Корольова із залізничним вокзалом забезпечує тролейбус №9 (їздить рідко). Щоб доїхати до психлікарні, доведеться у центрі пересісти у тролейбус №11 або №2 (їздять часто).

Проте переглянути наявніть транспорту на потрібному маршруті тернопояни не зможуть – сайт міської ради detransport.te.ua не працює – з’являється повідомлення, що ведуться технічні роботи.

Транспорт колапс Тернопіль маршрутки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі