На Тернопільщині жінка систематично обкрадала свою подругу

Інформація про те, що її обікрала саме подруга, шокувала потерпілу, бо цій людині вона довіряла найдорожче – дитину. Чужими коштами крадійка погашала власний кредит. Загалом обікрала товаришку майже на три тисячі гривень.

25-річну чортківчанку обікрала її подруга.

Про те, що з її рахунку зникло без малого три тисячі гривень, жінці повідомили у банку. Туди вона пішла, аби відновити загублену, як вона думала, кредитку. Після відвідин банківської установи потерпіла поспішила повідомити про зникнення грошей міліціонерів.
 Вже під час розмови з правоохоронцями чортківчанка згадала, що останній раз бачила картку, коли позичала її подрузі, - повідомив начальнк сектору зв’язків з громадськістю обласної міліції Сергій Крета. - Того дня товаришці терміново знадобилися гроші, от і вирішила виручити її. Оскільки готівки не мала, дала знайомій свою кредитку і сказала пін-код до неї.

Позичене 22-річна дівчина повернула, тож власниця одразу й не згадала про цей випадок. Міліціонери ж вирішили перевірити,чи, бува, не зняла подруга більшої суми. У припущеннях не помилилися.

Інформація про те, що її обікрала саме подруга, шокувала потерпілу, бо цій людині вона довіряла найдорожче – дитину.

- З’ясувалося, що картку вона поцупила, коли доглядала за дитиною подруги, і без відома власниці двічі знімала гроші, - кажуть у міліції. - Чужими коштами крадійка погашала власний кредит. Загалом обікрала товаришку майже на три тисячі гривень.

Розпочато кримінальне провадження одразу за двома частинами статті 185 ККУ: першою – крадіжка та другою – крадіжка, вчинена повторно.

Тернопільщина злодійка крадіжка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі