Тернополяни хочуть прийти на концерт Ані Лорак … із яйцями

29-го травня у ПК “Березіль” прихильники творчості буковинської співачки Ані Лорак очікують на приїзд кумира. Однак, тернополяни у соцмережах активно закликають прийти на концерт…із яйцями.

По Тернополі активісти також обклеїли плакати із зображенням співачки написами “Противниця Майдану” та “Ганьба!”. Таке різко негативне ставлення до української виконавиці, пояснюють у соцмережах місцеві мешканці, з’явилось після того, як у деяких інтерв’ю зірка дивно відповідала на запитання про Майдан, говорила, що людям, котрі там стоять “не вистачає любові”, а також негативно висловлювалася про події в столиці, мотивуючи це тим, що їй “страшно з дому вийти”, пише газета

Крім того, Кароліна активно гастролювала Росією та відмовлялась навіть спілкуватися з пресою про події в Криму. До слова, 1-го грудня, коли на Майдані розігнали студентів – Ані отримувала у Кремлі «Золотий грамофон», а 25-го лютого, коли ховали убитих на Грушевського, вона співала на весіллі сина колишнього спікера Верховної ради – Литвина.

Днями на українських телеекранах з’явилася скандальна відеоробота Ані Лорак на пісню В. Івасюка “Мальви”. По-перше, їй закидають плагіат, який режисери “здерли” з кліпу американської поп-діви Бейонсе, по-друге, українці не вірять у Каролінину громадську позицію, мовляв, – це самопіар на революції, адже в кліпі фігурують кадри подій на Інститутській.

Попри залякування тернополян закидати зірку яйцями, свого сольного концерту в Файному місті зірка не відміняла. А поки, до приїзду Ані Лорак залишається трохи більше тижня і тернополяни ще мають можливість як купити квитки, так і повернути їх назад у каси, якщо вважатимуть за потрібне.

Тернополяни концерт Ані Лорак
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі