Статистика автомобільних продажів у Тернопільській області за останні 12 місяців

Пропонуємо вам ознайомитися зі статистикою найбільш продаваних машин у Тернопільській області. Якщо ви цікавитеся покупкою і продажем авто, то вивчення цієї статистики буде для вас корисним. Для початку поглянемо на моделі , які жителі Тернопільської області купують уже давно. Сюди потрапили Skoda Octavia , Toyota Corolla , Toyota Prius , Geely CK , Renault Sandero, Nissan Juke, Ford Kuga, Kia Rio . Ці автомобілі були продані в кількості 40-20 штук залежно від моделі.

0352_1

Такі машини , як Citroen C4, Nissan Note ( ) , Lada 2121 , Kia Sorento , ЗАЗ Forza, Hyundai ix35 були продані в кількості 20-10 , залежно від моделей. У цій маленькій області вітають у першу чергу перевірені європейські іномарки, а також російські авто типу Lada або Bogdan . Китайського автопрому тут не видно , що дуже дивно. Тепер перейдемо до лідерів , які зайняли перші п'ять місць у списку найбільш продаваних автомобілів:

На першому місці стоїть вітчизняний ЗАЗ Sens. Він був проданий у кількості 71 копії це відмінний показник для українського автомобільного заводу, ці автомобілі присутні в кожному « топ 5 » областей;

Друге місце отримав Volkswagen Polo. Цей автомобіль був проданий у кількості 43 штук. Це великий відрив від ЗАЗ ;

Третє місце належить Skoda Rapid. Ця модель добре влаштувалася на українському автомобільному ринку. За 12 місяців було куплено 42 машини цієї моделі, вона не наздогнала Поло всього через однієї незавершена продажу ;

На четвертому місці знову з'являється ЗАЗ, але на цей раз Lanos - 41 продаж;

І п'яте місце знову дістається ЗАЗ Vida - 40 продажів.

За цим рейтингом продажів добре видно, що вітчизняний автопром займає перші місця і починає вести гідне конкурентну боротьбу з бюджетними іномарками. Але і Skoda свої позиції не здає, адже її купують у великих кількості по всіх регіонах України .

0352_2

Менше всіх було продано Ford Galaxy, BMW 5 series, Honda Jazz і ще кілька моделей. Ці машини були продані всього по одній на модель. Результат ясний , адже ціни на них дуже високі для українських водіїв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі