Кожна виборча дільниця на Тернопільщині охоронятиметься ДСО

Нині Україна - на порозі великих змін. Однак, якими вони будуть, залежить від кожного жителя країни. Незмінно на варті громадського порядку і безпеки громадян під час виборчої кампанії будуть міліціонери, серед них і працівники Управління Державної служби охорони при УМВС України в Тернопільській області.

Правоохоронці пройшли відповідний інструктаж, а також обговорили робочі питання та спільні заходи, які будуть проведені для забезпечення безпеки громадян під час виборів та охорони приміщень виборчих дільниць з метою недопущення їх блокування чи захоплення.

 «Під час несення служби на виборчих дільницях міліціонери будуть забезпечені належним матеріально-технічним обладнанням. Чергування працівники міліції розпочнуть з моменту отримання виборчими дільницями бюлетенів для голосування та до передачі їх виборчим окружним комісіям», - розповів заступник начальника Управління ДСО Ярослав Дзьоник.

Забезпечення безпеки громадян, їхніх прав, свобод і законних інтересів під час виборів Президента України 2014 – основне завдання, яке стоїть перед правоохоронцями.

Тернопільщина виборчі дільниці ДСО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі