• Головна
  • «Правий сектор» стверджує, що бореться у Тернополі з хабарництвом
13:30, 23 травня 2014 р.

«Правий сектор» стверджує, що бореться у Тернополі з хабарництвом

19 травня в Тернопільському педагогічному університеті імені Гнатюка "взяли" професора, завідувача кафедри соціальної педагогіки Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка, доктора педагогічних наук Поліщука Юрія Йосиповича на хабарі за захист дипломної роботи, повідомляє прес-служба тернопільського "Правого сектору".

Під час отримання хабара у розмірі 350 доларів його затримали.

Викриттю хабарника посприяли представники "Правого сектору" Тернопільщини, стверджують в організації.

"До нас звернувся студент інституту педагогіки і психології Тернопільського національного педагогічного університету. Він справді розумний і старанний студент, який міг сам без хабара захистити дипломну роботу. Та, очевидно, для зажерливого викладача цього було недостатньо. За що він тепер нестиме покарання.

"Хочемо звернутись до всіх українців! Ми і тільки ми здатні будувати себе, свої родини та свою державу! І від кожного з нас залежить сьогодення і майбутнє! Щиро закликаємо бути чесними, відповідальними, вимогливими, наполегливими у виконанні своїх поставлених обов’язків!
Дорогі студенти! Ви - надія та майбутнє нашої нації! Саме такі молоді та активні, як ви - творили революцію! Але справу не закінчено! Попереду багато наполегливої праці і тільки в єдності ми все подолаємо! Тому закликаємо студентство сумлінно і чесно здобувати знання, щоб не виникало потреби "давати на лапу"! Якщо все ж від вас вимагають звертайтеся до нас: Бульвар Шевченка 23, каб. 42, тел 0967994105, 0686816653, e-mail: [email protected]
Звертаємось до викладачів - не брати хабарів! Не покривайте колег злочинців і не замовчуйте гріхів адже "На гріх мовчати - гріх".
Вірмо, Правда переможе! Пам'ятаймо, що всі проблеми у державі беруть початок у наших головах!
Не даймо загаснути полум'ю Національної Революції!
Зламаємо корупційно-хабарницьку систему разом!", – сказано в інформації місцевого "Правого сектору".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хабар #"Правий сектор"
Оголошення
live comments feed...