Невдовзі у Тернополі облаштують зупинку громадського транспорту на проспекті Степана Бандери

У Тернополі на проспекті Степана Бандери (біля колишнього супермаркету «Київ») виникла суперечка навколо облаштування там зупинки громадського транспорту. Серед тернополян поширилися чутки, що дану земельну ділянку продали і там буде новобудова.

Як вияснили журналісти, на цій частині території наразі іде лише облаштування зупинки громадського транспорту з прилеглим об’єктом торгівлі.

«Багато зупинок громадського транспорту міська рада облаштовує за свій кошт, - повідомили 0352.ua у міській раді. – З метою економії коштів ми залучаємо підприємців, які готові облаштувати зупинку за власний кошт, утримувати її, натомість здійснювати торгівлю. Саме такий випадок зараз по вул. Степана Бандери. Один з підприємців погодився облаштувати там зупинку з торговим об’єктом за власний рахунок».

До слова, на початку травня мешканці прилеглого будинку №47 звертатися у міську раду з проханням вивчити ситуацію. Розпорядженням міського голови була створена робоча група, якій доручено всесторонньо вивчити питання та врахувати побажання як мешканців так і інвестора.

 

Тернопіль зупинка громадського транспорту
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі