Чи збільшать у Тернополі кількість тролейбусів?

Тернополяни висувають пропозиції щодо врегулювання транспортної ситуації в місті. Вони пропонують збільшити кількість тролейбусів.

“Збільшить покриття "Тролейбусних шляхів"для того щоб пенсіонери, які живуть на окраїнах також мали доступ до соціального транспорту. Це дозволить тернополянам суттєво економити на щоденному проїзді, а також зменшиться кількість маршруток, які забруднюють навколишнє середовище. Ще одна пропозиція щодо маршрутних таксі: хорошим прикладом забезпечення пільговими місцями у маршрутних таксі скористався Івано-Франківськ, де пенсіонери можуть їздити безкоштовно з 10:00 до 16:00. Це дозволяє зменшити навантаження транспорту в "час-пік" та вирішує проблему штовханини між бабусями. Можливо приватники згодяться на таку пропозицію”, – пишуть тернополяни.

Як йдеться у відповіді міської ради, у 2013 році коштами міського бюджету було придбано 3 тролейбуси. В І кварталі 2014 року придбано ще 2 одиниці для оновлення рухомого складу тролейбусного парку та планується до кінця року придбати ще 5 тролейбусів, що дасть змогу, в міру необхідності, переглянути маршрутну мережу міста. Вартість проїзду в громадському транспорті на сьогоднішній день залишається незмінною.

Тернопіль тролейбуси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі