31 травня Тернополем пройде святкова колона випускників

Міський голова Тернополя Сергій Надал підписав розпорядження про проведення загальноміського свята «Випускник-2014», яке відбудеться 31 травня на центральному міському стадіоні.

О 13.30 год. розпочнеться шикування колони випускників біля церкви Чесного Хреста, що над Тернопільським ставом, а о 14 год. колона вирушить у святковий похід центральними вулицями міста.

Очолять колону випускники, які за підсумками навчання та державної підсумкової атестації нагороджені золотими та срібними медалями. У числі учасників походу - переможці заключного етапу Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, призери спортивних змагань, юні служителі муз та активні учасники учнівського самоврядування.

Традиційний парад випускників очолить і міський голова Тернополя Сергій Надал.

Святкову колону супроводжуватимуть муніципальний духовий колектив «Оркестра Волі», оркестр музучилища ім. С. Крушельницької та прапороносців у національних костюмах. Участь у святковій програмі візьмуть духові оркестри міста та ансамбль мажореток ПК «Березіль».

До слова, цьогоріч у Тернополі завершують навчання 1952 дев’ятикласники, з яких 167 претендують на отримання свідоцтва з відзнакою; а також 1468 одинадцятикласників, з яких 160 претендують на нагородження золотою медаллю і 32– срібною.

Тернопіль колона випускників
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі