12 дитячих таборів на Тернопільщині готуються приймати відвідувачів

Діти з Тернопільщини відпочивати у Криму не зможуть. Через анексію півострова школярі в дитячі табори туди не поїдуть. Натомість мешканцям Тернопільщини пропонують відправити дітей на відпочинок в Одесу в табір "Молода гвардія", або у табори нашої області. На Тернопільщині цього літа працюватиме 12 дитячих таборів.

Дитячі табори на Тернопільщині готуються приймати відвідувачів. Запрацюють усі 12 закладів до 10 червня. Свіже і чисте повітря, сонячні ванни, ігри, забави, розваги і безмежне спілкування з однолітками - так пропонують відпочити у таборах Тернопільської області. Попри те, що країна живе в умовах жорсткої економії, на дитячому відпочинку заощаджувати не будуть. Тернопільська облрада пішла на зустріч управлінню у справах сім'ї та молоді і виділила додатково 300 тисяч гривень на відпочинок у дитячих таборах, повідомляє .  Загалом школярі відпочинуть на майже 3 мільйони гривень. Уже провели тендер і закупили на ці гроші путівки.

- Це еквівалентно, якщо вартість путівки становить десь близько 2 600 грн., то за ці гроші можуть оздоровитися більше 1200 дітей. Звичайно, держава оплачує повну вартість путівки дітям, які знаходяться у так званих кризових категоріях, батьки яких не зможуть самостійно оплатити вартість оздоровлення, - розповідає начальник управління у справах сім'ї та молоді Тернопільської ОДА Наталя Найчук.

Безкоштовно у таборах можуть відпочивати діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, з багатодітних і малозабезпечених сімей, діти "диспансЕрної групи", які часто хворіють, і діти, що досягли особливих успіхів у змаганнях, спорті, навчанні, творчості. Щоб отримати путівку батькам необхідно звернутися у відділ сім'ї та молоді, написати заяву і пред'явити довідки. Компенсацію за вартість путівки мають право отримати також батьки, які є платниками фонду соціального страхування.

- На кожному підприємстві, де працює мама або тато, є відповідна організація, до якої треба просто написати заяву і для розгляду збирають комісію, на якій визначають по бажанню той чи інший оздоровчий заклад, де будуть оздоровлюватися діти. Вартість такої доплати буде становити до 10% від загальної вартості путівки, - каже Наталя Найчук.

Тернопільщина дитячий табір відпочинок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі