Тернопільські ДАІшники наводитимуть порядок на дорогах Харківської області

31 травня 2014 року для несення служби по забезпеченню безпеки дорожнього руху на дорогах Харківської області виїхали 10 досвідчених працівників ДПС ДАІ Тернопільщини.

Священики Тернополя провели богослужіння, освятили службові автомобілі та працівників ДАІ, які нестимуть службу в Харківській області. Кожному з них надали невеликі іконки та молитовники.

Перед виїздом було проведено додатковий огляд службових транспортних засобів, перевірено їх комплектацію та проведено детальний інструктаж особового складу.

Як проінформував начальник управління МВС України в області полковник міліції Василь Облещук «У відповідності до вимог Закону України «Про боротьбу з тероризмом», 10 наших працівників направлено в Харківську область для забезпечення безпеки дорожнього руху та охорони громадського порядку під час проведення антитерористичної операції. Всі працівники ДАІ повністю забезпечені бронежилетами, озброєнням, плащ накидками, пайками, паливно-мастильними матеріалами, та грошовим забезпеченням.

Начальник УДАІ в області Андрій Матрифайло, побажав працівникам ДАІ щасливого прибуття до місця призначення, добросовісного виконання покладених на них завдань та повернення після виконання службового обов’язку.

Тернопіль ДАІ дороги
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі