Що відповіла Олена Підгрушна на звинувачення у вбивстві людей в Слов'янську?

Черговий розгул фантазії у російських пропагандистів: українську біатлоністку, олімпійську чемпонку, заступника міністра молоді та спорту Олену Підгрушну звинуватили в тому, що вона підробляє снайпером в Слов’янську і відстрілює “бідненьких” терористів.

Цю феєричну маячню опублікував у своєму твіттері скандально відомий канал LifeNews. Крім того, твердження про снайперські досягнення Підгрушної озвучив глава так званого народного фронту “Новоросії” Костянтин Долгов на “Росії-1″. Наша спортсменка за словом в кишеню не полізла, пише сайт .

«Враховуючи, що я на сьогоднішній день повністю віддаю себе роботі в Міністерстві, роботі з дітьми та спортсменами, ця інформація викликала у мене шок і почуття несправедливості. Заспокоїли батьки – сказали, щоб не звертала уваги на такі дурниці, а займалася своєю справою. Це позбавлені сенсу домисли і повна маячня. Вчора і сьогодні я брала участь у гала-концертах і спортивних святах в Києві. Ніхто і ніколи не пропонував мені приймати участь в АТО.

На мій погляд, це частина російської пропаганди. Перша інформація пішла з Lifenews, а вони можуть взяти будь-яку людину, представивши її під чужим прізвищем. Напевно, ці “журналісти” вирішили згадати давню історію з прибалтійськими біатлоністками, які нібито воювали в Чечні», – заявила Олена Підгрушна.

Олена Підгрушна Слов`янськ терористи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі