• Головна
  • Сьогодні на Тернопільщині стартувало ЗНО. На іспит з іноземних мов не з'явилось 7% зареєстрованих
18:50, 3 червня 2014 р.

Сьогодні на Тернопільщині стартувало ЗНО. На іспит з іноземних мов не з'явилось 7% зареєстрованих

Зовнішнє незалежне оцінювання стартувало сьогодні в Україні - першими складали тести з іноземних мов: англійської, німецької, французької та іспанської. На тестування з цих предметів на Тернопільщині зареєструвалось більше 2 тисяч учасників.

В області створили 8 пунктів тестування: 7 у Тернополі і 1 у Чорткові. Не взяли участі у ЗНО сьогодні 7% зареєстрованих, повідомляє . Учасники незалежного оцінювання на виконання завдань мали дві години. Почалось тестування об 11:00.

У пункті тестування у школі-медичному ліцеї №15 у Тернополі англійську мали складати більше 200 учасників. Для цього виділили 15 аудиторій. На вході до пункту учасників ретельно перевірили на наявність усіх необхідних документів: сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, паспорт або свідоцтво про народження та запрошення-перепустку. Далі - кожен має знайти себе у списку абітурієнтів, щоб знати номер аудиторії. Випускники, попри хвилювання, на тестування приходили з гарним настроєм, посміхаючись і налаштовуючи себе на успішну роботу.

Усі аудиторії в пункті тестування пронумеровані. В одному кабінеті - лише 15 абітурієнтів,  і тільки по одному за партою. Особисті речі треба залишати у спеціально визначеному місці. Це ж стосується також мобільних телефонів чи інших технічних засобів. Із цим жартувати не варто, шпаргалка чи телефон можуть стати причиною для дискваліфікації з тестування. Об одинадцятій годині учасникам провели інструктаж, саму ж роботу над тестами розпочали приблизно в 11.30. Просто так, заради есперименту, іноземну мову зазвичай не вибирають.

Результати тестування з іноземної мови будуть відомі через 15-20 днів. Вікриту форму тесту, творче завдання, перевірятимуть в одній з областей України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #ЗНО #абітурієнти #іспит з іноземних мов
Оголошення
live comments feed...