Американські інвестори обговорили з владою Тернопільщини будівництво сміттєпереробного заводу

Американські інвестори планують вкладати кошти у розвиток Тернопільщини.

Про можливі шляхи співпраці Тернопільщини з американськими інвесторами йшлося під час зустрічі першого заступника голови Тернопільської облдержадміністрації Івана Крисака з представниками США – президентом компанії «Лоун стар» Густіном Грегорі Франсісом, представником державного департаменту США Олександром Фергюсоном, директором з міжнародної співпраці компанії «Лоун Стар» Анхелем Родрігесом Алонсо, представниками компанії в Україні.

АригонБуд
АригонБуд

Відкриваючи зустріч, перший заступник очільника краю подякував за підтримку керівництва США під час революції Гідності.

«Останні події в нашій державі вкотре засвідчили, що ми сповідуємо європейські цінності, - констатував Іван Крисак. – На даному етапі нам важливо налагодити партнерські стосунками з іншими країнами, особливо зі США. Ми відчуваємо підтримку у питаннях збереження цілісності України, цінуємо сприяння у проведенні економічних реформ, які зараз дуже потрібні».

Тернопільщина, за словами першого заступника, зараз, як ніколи, потребує інвестицій в різні галузі, в першу чергу – в економіку, сільське господарство, зв’язок, будівництво тощо. Іван Крисак наголосив, що виконавча влада області максимально сприятиме всім інвесторам у вирішенні їхніх проблемних питань, починаючи з оформлення дозвільних документів заради можливості комфортно тут працювати.

У ході зустрічі обговорили можливі напрямки співпраці з компанією «Лоун стар» у галузі сільського господарства, перспективи будівництва сміттєпереробного заводу на території області, співпрацю у галузі зв’язку, новітніх технологій тощо.

Тернопільщина сміттєпереробнийзавод американськіінвестори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі