Скільки біженців приїхало до Тернополя зі Сходу?

179 біженців з Криму та більше тридцяти — зі східних областей України прийняла Тернопільщина на початку минулого тижня. Про це під час засідання Міжвідомчого координаційного штабу з тимчасового розміщення громадян України, які переселяються з Автономної Республіки Крим і м. Севастополя, Донецької та Луганської областей в інші регіони України, повідомив перший заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак.

За словами Івана Богдановича, Тернопільська область завтра готова прийняти і поселити біженців з Луганської та Донецької областей. Відповідно до створеного реєстру житла близько двохсот осіб уже можуть поселитися в надані помешкання, переважно у сільській місцевості.

Також Іван Крисак повідомив, що 153 особи забезпечені тимчасовим житлом, наразі вирішується питання щодо поселення інших. 25 осіб-переселенців звернулися в центр зайнятості, 10 осіб уже забезпечені роботою. Узгоджуються питання з виплатами пенсій і соціальних виплат, влаштуванням дітей до дитячих садків та шкіл, працевлаштуванням. Консультаційна та медична допомога надана,

Ситуація в Донецьку та Донецькій області залишається складною, повідомила в. о. заступника голови — директор департаменту охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації Олена Петряєва. За офіційною інформацією, близько ста постраждалим надається необхідна медична допомога, йдеться про близько ста загиблих, хоча ця статистика є неточною, бо люди гинуть щодня.

Підтверджень інформації, за якою впродовж тижня з Донеччини за межі області виїхало 20 тисяч мешканців, немає. Офіційно з реєстрації місця проживання по Донеччині вибуло 4645 осіб.

Тернопіль біженці Схід
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі