Тернопільський школяр Ромчик Сасанчин знову хоче підкорити суддів шоу “Голос країни” (відео)

Ромчик Сасанчин, який став відомим після шоу “Голос країни”, знову хоче підкорити суддів і поїхати на новий сезон проекту, який стартує на каналі 1+1. Хлопчика підтримує його мама, проте жінка каже, що для поїздки у Київ потрібно багато грошей, яких у сім’ї наразі немає.

- Ромчик дуже хоче їхати на “Голос країни” і каже що цього разу судді вже точно повинні обернутись. Проте, зараз у нас немає так багато грошей, щоб їздити на кастинги в Київ. В мене чоловік інвалід, я безробітна і теж не маю змоги десь поїхати заробити, – розповіла І мама Євдокія Сасанчин.

За словами Євдокії Петрівни, зараз у хлопчика канікули. Він приїхав додому зі Львова, де навчається у спеціалізованій музичній школі-інтернаті для обдарованих дітей. Юного співака там усі знають та люблять, а Ромчик у свою чергу навчився грати на фортепіано, удосконалює навички гри на акордеоні та вчиться професійно співати.

Днями у соцмережах з’явилось відео, де Ромчик виконує пісні “Місяць на небі” та “Два кольори”. Поширили запис знайомі пані Євдокії, які хочуть зібрати кошти на навчання дитині. В описі до відео вони додали номер рахунку, куди можна перекидати гроші та номер телефону матері хлопчика.

- Відео зняли і закинули в інтернет знайомі, ми навіть їх не просили. Вони самі вирішили допомогти. І допомога нам дійсно не завадить, бо треба постійно щось купити їсти дитині і завезти в Львів, за гуртожиток заплатити, ну і так на руки грошей дати, а їх не вистачає, – каже Євдокія Петрівна.

Якщо ви хочете допомогти таланту з Тернопільщини, можна перерахувати гроші на рахунок у Приватбанку на ім’я Сасанчин Євдокії Петрівни, матері Ромчика 41 49 49 78 10 54 96 93, телефон (098) 60 24 539.

Тернопіль шоу "Голос країни" судді
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі