У Тернополі на стінах будинків, пішохідних перехода та на зупинках з’явилися дивні цифри (фото)

На бруківці перед торгівельним комплексом, на стінах музичного училища, на пішохідних переходах – повсюдно у Тернополі з’явилися цифри «5.10». З’ясувати, що це за новий вибрик місцевих вандалів виявилося не складно. Ці дражливі написи червоною фарбою не що інше, як «вірусна реклама» руху та однойменної партії Геннадія Балашова.

«5.10» – пишуть на офіційному сайті, – «це всеукраїнський багатомільйонний рух, котрий розуміє, що без умов для процвітання бізнесу країна неухильно скочується у провалля бідності, моральних цінностей і територіальної цілісності».

Наразі, судячи із активності у соцмережах, у Тернополі є 170 прихильників названого руху, пише Тернопільськалипа. До слова, 21 березня 2014 року «5.10» зареєструвалися як політична партія. Прихильники ідейної платформи «5.10» переконують, що в Україні необхідно залишити лише два податки: податок 5% з продажу та 10% – єдиний соціальний податок. Мовляв, це «легко вкладається в голову», адміністрування цих податків не складно автоматизувати, що різко знизить потребу в армії чиновників, котрих можна скоротити на 80%. «Така схема дозволить підняти ділову активність населення, привабить в Україну іноземні інвестиції та створить багато робочих місць за рахунок активного росту бізнесу». Серед іншого програма партії передбачає відміну контролю пожежної та санітарної станцій і безмитну торгівлю.

Координатор тернопільського активу Андрій Баскін не дав відповіді, чому для пропагування своєї діяльності учасники не знайшли кращого способу, аніж розмальовувати зупинки, будинки та дороги й без докорів сумління хизуватися цим в Інтернеті!

Скількох прихильників таким чином вдалося привабити – невідомо, однак достеменно знаємо, що, розмальовуючи будівлі міста, політичні «п’яти-десятники»ризикують отримати покарання за ст. 152 (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) та ст. 173 (Дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення, чи навіть за статтею 296 Кримінального кодексу України (Хуліганство).

У Тернополі на стінах будинків, пішохідних перехода та на зупинках з’явилися дивні цифри (фото), фото-1 У Тернополі на стінах будинків, пішохідних перехода та на зупинках з’явилися дивні цифри (фото), фото-2 У Тернополі на стінах будинків, пішохідних перехода та на зупинках з’явилися дивні цифри (фото), фото-3 У Тернополі на стінах будинків, пішохідних перехода та на зупинках з’явилися дивні цифри (фото), фото-4
Тернопіль цифри вандали політична партія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі