Відтепер у Тернополі не приймають чоловіків-біженців зі Сходу

Про це повідомляє координатор Ірина Жигунова, яка відома своєю участю у багатьох доброчинних проектах. Зараз пані Ірина активно займається поселенням та створенням належних умов для біженців із східних регіонів.

Однак для чоловіків, які втікають звідти і чекають, що їхній дім захищатимуть юнаки із західної України гостинний Тернопіль тимчасово недоступний.

“1.Потрібна допомога для сім”ї із Краматорська : бабуся+мати+хлопчик 4роки+хлопчик 1рік 7 міс. Посуд, каструлі, пательні, підгузники 4+ чи 5 розмір. продукти харчування. Так, як соціальні виплати для мешканців Краматорська заблоковані, то ні пенсії, ні дитячих грошей сім”я не отримує, положення критичне. Кошти можна скинути на картковий рахунок вказаний нижче.
2. Візьміть хтось на підселення дівчину з Дружківки 27 років. Весела, комунікабельна, енергійна, оптимістична, патріотична . З нею нудно не буде.П.С. Війна постукала і в наші двері. Близька нам людина отримала повістку . За 24 год з”явитись у військомат. Від сьогодні я не запрошую і не приймаю в Тернополі мужчин зі сходу призовного і боєздатного віку “, – повідомляє Ірина Жигунова.

Like
Тернопіль чоловіки-біженці зі Сходу
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі