Тернопільські водії знову будуть проходити техогляд?

Державтоінспекція ініціює повернення технічного огляду для всіх автомобілів. Нині цю процедуру проходить лише комерційний транспорт, ідеться в сюжеті ТСН.

Інспектори вважають, що контролювати потрібно не лише таксі, маршрутки, автобуси та вантажівки. А й приватний транспорт також. У ДАІ свої плани пояснюють традиційно – на дорогах почастішали випадки аварій через поганий технічний стан автомобілів. Перед поданням законопроекту до парламенту міліціонери обіцяють вислухати всі побажання громадськості.

Техогляд в Україні скасували три роки тому. Підставою став формальний підхід до цієї процедури.

Повертати її планують у дещо зміненому вигляді. "Перші три роки автомобіль може і не проходити техогляд. Наступний, може, один раз в рік, чи півтора, чи два. Але коли автомобілю 15-20 років, то, можливо, необхідно проходити і два рази на рік. Таке наше бачення, так ми будемо пропонувати", - пояснив начальник ДАІ України Анатолій Сіренко.

Щоправда, сьогодні глава МВС Арсен Аваков заявив, що начальник ДАІ поквапився з заявою про відновлення обов'язкового техогляду для приватних авто. Він спростував інформацію про подачу до Верховної Ради відповідного законопроекту.

повертається техогляд
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі