• Головна
  • У Тернополі підприємці боротимуться за сміття
10:29, 17 червня 2014 р.

У Тернополі підприємці боротимуться за сміття

Новий конкурс серед операторів з вивезення твердих побутових відходів у Тернополі планує провести міська рада. Рішення щодо оголошення конкурсу 5 червня прийняв виконавчий комітет органу місцевого самоврядування. У мерії пояснюють: зробити це місто зобов’язане у зв’язку з затвердженням схеми санітарної очистки міста.

– Нещодавно місто отримало схему санітарної очистки. Подібний документ мають менше 30% населених пунктів України. Її розроблено на замовлення Державної агенції з питань інвестицій. Наступний наш крок – оголошення конкурсу щодо визначення переможців з вивезення твердих побутових відходів. Поки конкурсу не проведено, на ринку працюватимуть ці оператори – переможці попереднього конкурсу, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Як повідомив мер, з нинішніми операторами підписано безстрокові договори. І якби цього не вимагали обставини, нового конкурсу місто б не проводило, пише Номеродин. Однак схема санітарної очистки міста вимагає оновити склад операторів із вивезення твердих побутових відходів.

Нагадаємо, наразі послуги місту з вивезення побутових відходів надають три великих оператори. Серед них: ДП «Альтфатер-Тернопіль» та два підприємці – ФОП Гевко та ФОП Лемега. За словами мера, участь у конкурсі зможуть взяти не тільки ці підприємства. Найближчим часом в офіційних ресурсах міськради буде повідомлено про початок прийому документів. Сергій Надал запевняє, що учасники матимуть достатньо часу, щоб підготуватися до конкурсу…

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #конкурс #підприємці #сміття
Оголошення
live comments feed...