У Тернополі підприємці боротимуться за сміття

Новий конкурс серед операторів з вивезення твердих побутових відходів у Тернополі планує провести міська рада. Рішення щодо оголошення конкурсу 5 червня прийняв виконавчий комітет органу місцевого самоврядування. У мерії пояснюють: зробити це місто зобов’язане у зв’язку з затвердженням схеми санітарної очистки міста.

– Нещодавно місто отримало схему санітарної очистки. Подібний документ мають менше 30% населених пунктів України. Її розроблено на замовлення Державної агенції з питань інвестицій. Наступний наш крок – оголошення конкурсу щодо визначення переможців з вивезення твердих побутових відходів. Поки конкурсу не проведено, на ринку працюватимуть ці оператори – переможці попереднього конкурсу, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Як повідомив мер, з нинішніми операторами підписано безстрокові договори. І якби цього не вимагали обставини, нового конкурсу місто б не проводило, пише Номеродин. Однак схема санітарної очистки міста вимагає оновити склад операторів із вивезення твердих побутових відходів.

Нагадаємо, наразі послуги місту з вивезення побутових відходів надають три великих оператори. Серед них: ДП «Альтфатер-Тернопіль» та два підприємці – ФОП Гевко та ФОП Лемега. За словами мера, участь у конкурсі зможуть взяти не тільки ці підприємства. Найближчим часом в офіційних ресурсах міськради буде повідомлено про початок прийому документів. Сергій Надал запевняє, що учасники матимуть достатньо часу, щоб підготуватися до конкурсу…

Тернопіль конкурс підприємці сміття
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі