За подорож на тернопільському катері можна торгуватися

З тернопільськими катерами незрозумілість – одні матроси беруть за рейс від Центрального причалу до Дальнього пляжу 5 гривень, інші просять вдвічі більше.

0352 вирішив з'ясувати, скільки ж насправді коштує прокататися в одну сторону.

У ході нашого експерименту у вівторок матрос спитав, чи пливемо ми по колу або лише в один бік, адже ціна відрізняється – 5 і 10 гривень відповідно. Проте заплативши, квитків ми так і не отримали.

Сьогодні ж (у четвер) вже інший матрос нам твердо заявив, що рейс з Центрального причалу до Дальнього пляжу коштує десятку і аж ніяк не менше.

– Чого я тобі буду солярку палити? Людей мало! –  сказав він.

Одначе після того, як ми йому нагадали, що лише вчора ми платили 5 гривень, він сказав, що «довезе» і туди і назад вже за 10-ку.

– А як ви визначте, бо квитків ви не видаєте? – відповіли ми йому.

Врешті-решт, після такого спілкування, матрос зголосився на 5 гривень в один бік і пообіцяв навіть видати квиток.

0352 звернувся на комунальне підприємство «ТернопільЕлектроТранс», якому належить водний транспорт, аби там роз’яснили ситуацію.

– За словами капітана однозначно квитки матроси дають усім. Там немає такого – це їхній облік, розповіли 0532 на комунальному підприємстві «Тернопільелектротранс». По проїзду – дійсно в одну сторону вартість 5 гривень. Тільки на початку пасажир повинен сказати матросу, що він їде лише в одну сторону – він має право брати тільки 5 гривень. І назад, якщо людина їде з дальнього пляжу така сама ціна. Якщо ж ви спитаєте його скільки проїзд, він відповість «10 гривень», бо думаючи, що як і більшість людей пасажир буде по колу вертатися.

Додамо, що дитячий квиток (до 12 років) коштує вдвічі дешевше.

Куди скаржитися?

Телефонувати у приймальню директора «ТернопільЕлектроТрансу» (0352) 43-62-88 або черговому по підприємству (0352) 53-69-91.

Тут вашу скаргу приймуть і будуть реагувати.

 

Тернопіль теплоходи тернопільські катери вартість катання на теплоході
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі