Тернопільським нардепам відтепер можна написати листа в інтернеті

Запрацював сайт napyshy.org, за допомогою якого можна направити звернення народному депутату України. 

На сервісі доступні онлайн-форми і зразки публічного звернення, прохання про допомогу або повідомлення про порушення закону. Інтернет-користувачеві необхідно лише заповнити їх відповідно до своєї ситуації.

«Кожен громадянин повинен розуміти, що звернення, надіслане електронною поштою нічим не відрізняється від звернень, надісланих поштою чи переданих до його приймальні. Тому для розгляду звернення громадянин обов’язково повинен зазначити своє прізвище, ім’я та по-батькові, адресу (поштову адресу проживання та електронну пошту) і телефон (бажано мобільний). Звернення без зазначення місця проживання, анонімні або не підписані авторами не розглядаються», – йдеться в правилах користування сайтом.

Станом на сьогодні можливістю написати листа депутатові скористалися уже 376 українців.

Здебільшого листи написані Олегу Ляшку, Петру Пороешнку та анатолію Гриценку.

Наразі лише один лист адресований нардепу з Тернопільщини – Михайлу Апостолу. У ньому жінка просить надати матеріальну допомогу її матері, яка захворіла на важку недугу.

Відповідно до статті 20 закону України «Про звернення громадян» на лист-звернення депутати повинні відреагувати у термін не більше одного місяця з дня його надходження.

Власне з допомогою даного ресурсу нардепи б мали стати більш доступними своїм виборцям. І мали б почати вирішувати актуальні проблеми жителів краю, а не лише думати про питання, які турбують столичний олігархат.

лист нардепи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі