Скандальною будовою «Креаторбуду» в Тернополі зайнялися на поверхах влади

Влада області вивчає, на скільки законним було розпорядження голови екс-голови ОДА Валентина Хоптяна щодо надання в оренду «Креаторбуду» ділянки площею понад 30 сотих поблизу Дальнього пляжу.

«Зараз юристи вивчають юридичну складову. І якщо ми встановимо, що голова ОДА вийшов за межі наданих йому повноважень, будемо ставити питання про перегляд видачі даного розпорядженя», – сказав голова обладміністрації Олег Сиротюк.

Він додав, що попри наявність даного розпорядження є ще погодження інших дозвільних служб і комісій, які видавали добро на дане будівництво.

«Це цілий комплекс містобудівної документації, а не лише одне розпорядження. На разі не можу сказати, на якому етапі виникло порушення, але ми це питання вивчаємо. І як тільки встановимо вихід за межі повноважень, ми на це відреагуємо», – пообіцяв керівник області.

Водночас він зазначив, що резонанс, який спричинила дана забудова, – це також питання правоохоронців, оперативності і якості їх роботи.

«Незаконні будівництва мають бути зупинені, збитки компенсовані, винні покарані», – висунув головні вимоги до правоохоронців Олег Сиротюк.

Нагадаємо, у вихідні тернополяни влаштували пікет через будівництво у парку «Загребелля» на місці скандальної будови, а також біля офісу "Креаторбуду" в центрі міста.

"Креаторбуд" Гуда Сиротюк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі