• Головна
  • На Тернопільщині після смерті матері у п'яти сиріт забрали все майно
15:30, 24 червня 2014 р.

На Тернопільщині після смерті матері у п'яти сиріт забрали все майно

Прокуратурою Підволочиського району встановлено, що державний нотаріус при оформленні права на спадщину померлого місцевого жителя не врахував майнових інтересів п’яти його дітей.

Все майно успадкували родичі після смерті матері дітей. Наймолодшому з них на даний час виповнилося лише 14 років і він не в змозі захистити свої порушені права самостійно.

З врахуванням наведеного, прокурор Підволочиського району звернувся до суду в інтересах неповнолітнього з позовом про визнання свідоцтва про право на спадщину за законом на спадкове майно недійсним.

Позов прокурора перебуває на розгляді у Підволочиському районному суді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #сироти #майно
ТОП новини
"До такої ціни українці не готувалися, оприлюднено тариф на газ з 1 листопада": названо нові ціни для простих людей
Посилення мобілізації та зниження мобілізаційного віку, на вулиці по чоловіків виходять не лише ТЦК: мобілізація по-новому
"Пенсія зменшиться на 75%, названо категорії людей": Пенсійний фонд пояснив, кому скоротять пенсії незабаром
"Студентський квиток стане військовим, відстрочка пропаде масово у молодих": готують нові правила мобілізації
Оголошення