У Тернополі водії маршруток сідають за кермо в нетверезому стані

В Тернопільській області в ході профілактичних заходів було виявлено 161 автобус технічно несправний, в тому числі 44 випадки несправності зовнішніх світлових приладів, 13 несправностей рульового управління, 35 несправностей шин та коліс.

До адміністративної відповідальності за порушення вимого Правил дорожнього руху притягнуто 821 водія автобусів. Найбільш типовими були порушення: відхилення від визначеного маршруту руху 253 випадки, 56 перевезення пасажирів понад встановлену кількість, 42 порушення вимог дорожніх знаків та розмітки, 21 порушення правил зупинки і стоянки в місцях масових відправлень пасажирів, 10 порушення швидкісного режиму руху. І як не прикро, сьогодні можна констатувати 3 випадки, коли водії автобусів сіли за кермо в нетверезому стані.

На усунення виявлених грубих порушень Закону України „Про дорожній рух” видано 114 приписів ДАІ, направлено 4 подання на позбавлення ліцензій на право надання послуг з перевезення пасажирів до Укртрансінспекції.

Комплекс заходів направлений на підвищення безпеки при перевезенні пасажирів продовжено, їх головня мета зробити перевезення пасажирів безпечними, це повинен усвідомити кожен.

Тернопіль водії маршруток ДАІ нетверезий стан
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі