Для тернопільських військових прислали з Німеччини 10 бронежилетів

На наступному тижні у зону АТО українським військовим планують відправити 10 бронежилетів, а також інші необхідні речі. Долучитися до цільової допомоги тим, хто сьогодні захищає Україну на передовій, просять усіх спроможних.

- Наші хлопці гинуть зараз кожний день, і ми не можемо чекати допомоги від держави, а все залежить тільки зараз від нас, особливо від тернополян, від підприємців, які мають змогу якісь долучити свої кошти для того, щоб ми могли закупити бронежилети, каски і от прохання від хлопців з АТО, навіть кросівки, - пояснює волонтер, актор театру і кіно Микола Булат. Він каже,що людина, яка постійно відвозить необхідні речі українським військовикам у зоні АТО. У них і дізнаються про нагальні потреби, передає tv4.

- Ми вже висилали продукти. Зараз ми висилаємо бронежилети, каски і будемо збирати кросівки, тому, що дійсно хлопцям зараз дуже, найкраще в місті рухатися в кросівках ніж в берцах навіть, - говорить Микола Булат.

Найближча відправка матеріальної допомоги планується наступного тижня.

- Дуже швидко ми маємо, до понеділка-вівторка зібрати гроші, тому що є 10 бронежилетів уже, які прислані з Німеччини і ми маємо якусь суму оплатити. До понеділка треба 16 тисяч зібрати, - каже Микола Булат.

Тернопіль військові Німеччина бронежилети
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі