• Головна
  • У Тернополі військові розпочали курс навчання по наданню домедичної допомоги в екстремальних умовах
18:00, 28 червня 2014 р.

У Тернополі військові розпочали курс навчання по наданню домедичної допомоги в екстремальних умовах

Військовослужбовці Тернопільського батальйону територіальної оборони розпочали курс навчання по наданню домедичної допомоги в екстремальних умовах. Заняття відбуваються на базі навчально-тренінгового центру місцевого медичного університету.

Як зазначив начальник медичної служби Тернопільського гарнізону старший лейтенант медичної служби Максим Швець в ході занять розглядаються основні аспекти надання допомоги під час головних невідкладних станів, зокрема це стосується реанімаційних заходів, зупинки кровотеч, мобілізації кінцівок при травмах і найпростіших способів транспортування із максимальним уникненням травматизації під час цього процесу.

— Вміння надати першу допомогу є актуальним в будь-який час. Статистика свідчить, що рівень смертності може зменшуватися на 30-40% якщо вчасно і якісно почати реанімацію. Також зменшується і рівень ускладнених кровотеч. Майже кожну другу людину можна врятувати, якщо якісно зупинена кровотеча, — зазначив начальник медичної служби Тернопільського гарнізону старший лейтенант медичної служби Максим Швець.

Після завершення курсу військовослужбовці батальйону отримають  сертефікат на те, що вони пройшли навчання по домедичній допомозі, але найголовніше, що кожен отримає вкрай важливі знання і практичні навики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #військові #домедична допомога
Оголошення
live comments feed...