11:33, 3 червня 2011 р.

Чупакабра вже в Тернополі!

Час від часу в ЗМІ з’являються повідомлення про чергову сенсацію на кшталт «величезного хробака», «синього (бузкового) слимака», «невідомої істоти». В числі цих неймовірних лякаючих істот зайняла свою інформаційну нішу і славнозвісна чупакабра.  Щодо останньої, то на неї в Україні списують мало не всі випадки  загибелі курей і кролів.
Вважається, що чупакабра полює вночі і нападає на свійських тварин, щоб висмоктати кров.

В Пуерто-Рико і Мексиці (а саме звідти до нас прийшла і інформація про загадкову істоту, і сама назва) чупакабра стала героєм багатьох оповідань. Виник бізнес, пов'язаний з чупакаброю - її зображення з'являються на футболках, бейсболках, кружках тощо, продаються цукерки з такою назвою.

В Україні про напади чупакабри розповідали на Львівщині, Київщині та Рівненщині, а з 2009 р. і на Тернопіллі, згодом -  в Чернігівській, Запорізькій, Волинській областях. Було чимало людей, які стверджували, що на власні очі бачили чудовисько ростом з людину, з величезними кігтями, часто без шерсті, іноді – подібне на кенгуру.
Вчені-зоологи не вважають чупакабру окремим видом, проте не виключають, що це збірний образ, до характеристики якого додають випадки нападу на домашніх тварин звичайних або ж хворих лисиць, енотовидних собак та просто собак – здичавілих або й сусідських.

В тих нечисельних випадках, коли чупакабру вдавалося зловити «на гарячому», люди без вагань бралися за вили. Іноді виявлялося, що розтерзана ображеними господарями у запалі жаху і помсти за заподіяну  шкоду чупакабра – вівчарка з ошийником, як це було на Тернопіллі зовсім недавно.

І ось тепер городяни заговорили про чупакабру в самому Тернополі. На Східному, у приватній господівласниця зранку побачила на подвір’ї мертвих курей, задушеними виявилися і декілька кролів. Мешканці налякані, пояснити подію інакше, як нападом чупакабри вони не можуть, і містом ширяться чутки… Чи стане тернопільська чупакабра справжньою зоологічною сенсацією, чи виявиться одним із бездомних собак, покаже час.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...