• Головна
  • Тернополяни кладуть наркотичні рослини… у зупку!
17:31, 5 червня 2011 р.

Тернополяни кладуть наркотичні рослини… у зупку!

Як виявилося, петрушка кучерява - нарковмісна рослина! Зокрема, її плоди містять в складі сильнодіючі наркотичні та отруйні речовини. Масло плодів кучерявої петрушки небезпечне для людського здоров’я. Через це в Росії насіння кучерявої петрушки вже внесли у новий, розширений список нарковмісних рослин та препаратів.

Швидше за все, вирощування цієї рослинки в Росії не буде суворо заборонене, адже, як правило, з тої кількості петрушки кучерявої, що росте на грядах, багато насіння не отримати, та й пакетика насіння, купленого на ринку, для виготовлення наркотиків буде замало.

Що ж до тернополян, то вони про такі властивості петрушки зазвичай не знають, і широко використовують її в повсякденноому житті. Ось що кажуть про це тернопільські газдині.

Пані Марія:

-         Петрушка – то дуже корисна річ!  У зупку, в бульйончик, в салат! Ми всі цю рослинку любимо, вирощуємо і  вживаємо її багато! І корінчик, і листочки, все іде в каструлю! Але насіння не використовую, та й не маю його…

Пані Наталя:

-         Петрушку люблю, вона дуже корисна. Це лікарська рослина, вона набряки забирає і відбілює шкіру, в кого є веснянки. І ще рекомендована тому, в кого малокрів’я.

Пані Ольга:

-         Я, якщо чесно, більше люблю звичайну петрушку, а не кучеряву, бо я люблю петрушку свіжу. Якщо її не варити в супі, а кинути вже в тарілку, то всі вітаміни зберігаються. А кучерява петрушка трохи твердіша. Але як нема простої, купляю, яка є! Я січеною петрушечкою і кропом посипаю майже всі страви,  крім солодких!

Пані Ганна:

Я днями десь вже таке чула, що в Росії петрушку визнали наркотиком. Ніби-то в корінці щось знайшли. Але то, як захтіти, всюди можна щось знайти, якусь холєру. А навіть як і в насінні – що з того? Насіння ніхто ложкою не їсть! От, про чай і каву досі сперечаються, що корисне, а що шкодить. А про горілку всі знають, до чого вона веде, але ж продають, і п’ють!

Коментарі

Оголошення
live comments feed...