13:35, 21 липня 2014 р.
Приватбанк облаштовує свої відділення велопарковками
На вулиці стає спекотно, ціни на бензин зростають майже щодня, багато хто залишив свій автомобіль в гаражі чи на парковці та почав використовувати громадський транспорт. Все більше людей обирають для пересування по місту велосипед, оскільки це не лише економія для власного бюджету, але й досить корисно для здоров’я.
“У липні 2014 року ПриватБанк розпочав реалізацію всеукраїнського проекту із облаштування велопарковок біля відділень. На сьогоднішній день велосипед - це транспортний засіб майбутнього, для якого не потрібне пальне, відповідно він не засмічує навколишнє середовище. Враховуючи зростаючу популярність велосипедного транспорту серед клієнтів банку, а також використовуючи передовий європейський досвід, ПриватБанком заплановано до кінця року встановити біля більшості відділень стоянки для велосипедів, - повідомляє прес-служба банку. - На сьогоднішній в Тернопільській області вже встановлено 5 велопарковок біля відділень ПриватБанку, з них три у місті Тернопіль (вул. Ст.Бандери, 38; вул. Шептицького, 4А; вул. Мазепи, 7), а інші в Борщові та Заліщиках”.
“Велосипед стає все більшою необхідністю для мене, скільки можна сидіти за комп'ютером, не виходячи цілі вихідні з дому, - розповідає клієнт про ставлення до велосипеду, - нам потрібно показувати нашим дітям хороший приклад і проводити з ними більше часу, навіть на тих самих вело-прогулянках, а то виростуть зомбованими людьми, які не можуть прожити без приставки чи планшета. В дітей повинно бути дитинство, а велосипед - це просто чудова річ і дуже необхідна, тому я б рекомендував використовувати велик у повсякденному житті або ж хоча б кататися іноді в своє задоволення”
Нагадаємо, облаштування велопарковок - це не єдина «екологічна» ініціатива ПриватБанку, який активно проводить політику слідування соціальним, етичним та екологічним стандартам у своїй діяльності. Наприклад, за рік роботи із використанням електронної системи документообігу та електронних систем банківського обслуговування ПриватБанку, співробітники банку і його клієнти зекономили більше 473 тонн паперу. За даними фахівців, для виробництва однієї тонни паперу потрібно 17 дерев, а один гектар лісу, за нормативами - це близько 600 дерев. Таким чином, тільки за один рік завдяки оптимізованим технологіям роботи ПриватБанком збережено 13,5 гектарів лісу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:30, 10 січня
12:51, 20 січня
08:24, 14 січня
11:22, 14 січня
live comments feed...